Русский

«Маяк Надії» м. Рівне, Україна PDF Печать Написать письмо
21.12.2009 01:18


Місіонерське товариство «Маяк Надії» - зареєстровані в Україні як християнська місія під AMЦЕXУ (Асоціація Місіонерських Церков Євангельських Християн в Україні). Ми знаходимось у м. Рівне, Україна. Суть нашої місії полягає у  розповсюдженні Доброї Звістки і підтримці розвитку Простих Церков.

Ось чотири основних принципів роботи місії:
•    іти до людей і бути церквою там де вони є (всупереч сподіванням, що вони прийдуть до нас)
•    наголошувати на тому, що Ісус Христос – Голова Своєї Церкви
•    нагадувати християнським братам і сестрам, що Бог дав кожному дар служіння
•    сіяти Слово Боже щедро
Ось кілька прикладів того як Бог повів нас щоб досягати людей:
На фотографії справа наша Бібліотека на Колесах, яка пропонує людям християнську літературу в  містечку Деражне в базарний день. Коли люди вибирають книги ми маємо змогу поговорити з ними і познайомитись. Виявляється люди жадають взаємостосунків і вони бажають знайти значення свого життя. Нашою метою є бачити ріст учнів Ісуса Христа.

Це одна з книг, яку ми просто даруємо людям. Посібник «Світло Стежки Моєї» був написаний і виданий нашою місією для сприяння самостійного вивчення Біблії. Цей маленький путівник містить історію написання Біблії, стислий опис книг Біблії, посилання на визначні історії Біблії, маленьку симфонію, а також розділ про те, як знайти нове життя в Ісусі Христі.  

Як було сказано вище, нашою основною метою є допомогти людям зрозуміти, що християнське церковне зібрання може бути досить простим. Люди можуть збиратись в будь-якому місці, для молитви, прославлення Бога, вивчення Слова Божого та спілкування.  Мати спеціальне церковне приміщення для цього необов’язково. Справа фотографія одного з таких зібрань у дуже маленькому селі, яке називається Застав’я. Виїзди у такі села  є важливою роботою місії Маяк Надії.


 

Поиск

RocketTheme Joomla Templates